Jakub Babij

Nazywam się Jakub Babij i cieszę się z naszego spotkania.

Wierzę, że każda zmiana zaczyna się od małych kroków. Od refleksji, że miejsce, w którym jesteśmy różni się od tego miejsca, w którym chcielibyśmy być. Bardzo często cały świat, pędzący szybko do przodu, nie pomaga nam w zmianach. Skutecznie odciągając nas od tego kim jesteśmy.  Jeśli doświadczasz chronicznego stresu, wypalenia zawodowego, masz problemy w relacjach z innymi, doświadczasz obniżonego nastroju przez dłuższy czas lub po prostu chcesz pełniej przeżywać codzienność , oferuję Ci swoją pomoc w postaci terapii.

Jestem psychoterapeutą Gestalt. Ukończyłem pełne szkolenie psychoterapeutyczne Instytucie Psychoterapii Gestalt (dziś Instytut Gestalt) w Krakowie akredytowanym przez  European Association for Psychotherapy. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt, poddając swoją pracę regularnej superwizji w Instytucie Terapii Gestalt.

Jestem certyfikowanym nauczycielem Mindfulness z ramienia Mindful Academy oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Brałem udział w warsztatach prowadzonych przez Paula Fultona i Marię van Balen. Swoją pracę w obszarze Mindfulness superwizuję pod okiem Philipa „Bodhina” Woodwarda, certyfikowanego nauczyciela ze szkoły Breathworks, praktykującego Mindfulness od 1985r.

Pracuję w języku polskim i angielskim. Posiadam doświadczenie pracy z osobami doświadczającymi depresji, problemów psychosomatycznych,  żałoby po utracie bliskiej osoby, zaburzeń osobowości, problemów z regulacją emocji oraz doświadczeń traumatycznych.

Poza gabinetem w Łomiankach, pracuję w Warszawie, na ulicy Elektoralnej 13.

 

 

Sylwia Plich

Nazywam się Sylwia Plich i miło mi Cię poznać.

Jestem psychoterapeutą Gestalt. Ukoczyłam swoje szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Pracuję pod stałą superwizją doświadczonych psychoterapeutów.

Jestem certyfikowanym nauczycielem Mindfulness (Uważności) w ramach Mindful Academy, gdzie superwizuję swoją pracę jako nauczyciel Mindfulness u Philippa (Bodhina) Woodwarda. Regularnie prowadzę treningi grupowe oraz indywidualne z zakresu redukcji stresu opartej na uważności (MBSR). Metody uważności praktykuję od ponad dwudziestu lat. Swój warsztat nauczycielski z Mindfulness rozwijam w Breathworks w Wielkiej Brytanii u nauczycielki Vidyamali Burch. W podejściu Breathworks inspiruje mnie szczególnie koncentracja na pomocy osobom doświadczającym chronicznego bólu lub innych jednostek chorobowych, w tym niepełnosprawności.

Jako wolontariusz pracuję poradni Towarzystwa Pomocy Młodzieży, gdzie prowadzę terapie indywidualne. Doświadczenie kliniczne zdobyłam w Wojewódzkiego Szpitalu Psychiatrycznym w Złotoryi.

Dla mnie psychoterapia jest sposobem na lepsze zrozumienie siebie i tego jak funkcjonujemy tu i teraz, w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki niej możemy odkryć dlaczego pewne sytuacje w naszym życiu się powtarzają i jak możemy to zmienić. Gabinet terapeutyczny jest bezpiecznym miejscem, w którym można przeżyć swoje emocje i dzięki kontaktowi z terapeutą dowiedzieć się więcej o relacjach oraz popracować nad zmianą swoich wzorców zachowań, które nam nie odpowiadają. Psychoterapia pomaga także w rozwoju osobistym i pracy nad własnym poczuciem wartości.

Jeżeli chcesz zmienić to w jaki sposób teraz funkcjonujesz, a może masz problemy z zachowaniem równowagi między Twoją pracą zawodową a życiem prywatnym lub doświadczasz dużo stresu; jeżeli przeżywasz trudne chwile po rozstaniu z partnerem/partnerką lub chcesz  poprawić relacje z innymi; jeżeli zmagasz się z lękami i obawami lub odczuwasz obniżony nastrój już od jakiegoś czasu – zapraszam Cię na spotkanie.

 

W Górę